Вітання з перемогою в обласному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  Вітаємо Лесюк Галину, ученицю 9 класу Ковалівського ліцею (вчитель Боднарук О.В.), Жмундуляк Софію, ученицю 7 класу Ковалівського ліцею ( вчитель Бойків М.В.), Лесюка Дмитра, учняДетальніше

Конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів

Оголошується конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у рамках Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» окремо для практичних психологів та соціальних педагогів

Психолого-педагогічний семінар на тему: «Профілактика булінгу в освітньому середовищі».

12 червня 2019 року  завідувачем методичного центру управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Світланою Стадник було організовано психолого-педагогічний семінар для заступників керівників закладів загальної середньої освіти на тему: «Профілактика булінгу в освітньому середовищі».

Виїзний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін

07 травня 2019 року було проведено спільний виїзний семінар вчителів суспільствознавчих дисциплін Коломийського району та Коршівської ОТГ на тему «Розвиток пізнавального інтересу учнів засобами шкільного краєзнавства».

Огляд художньої самодіяльності

З 06.05.2019 року розпочався огляд художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти Коломийського району, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню матері

Тренінг в рамках районного педагогічного хакатону «Освітні технології: компетентнісний підхід у навчанні»

“…Учитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю, пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній. Він повинен бути активним, комунікабельним, динамічним, працездатним, вольовим, впевненим у собі, толерантним, високо компетентним і творчим».

«Використання мультимедійних засобів навчання та цифрових лабораторій» (у рамках тижня освітнього хакатону)

В рамках тижня освітнього хакатону «Освітні технології: компетентнісний підхід у навчанні» на базі Гвіздецького педагогічного ліцею відбулося засідання семінару-практикуму учителів хімії, біології та географії на тему «Використання мультимедійних засобів навчання та цифрових лабораторій».

Педагогічний хакатон

У сучасному світі неможливо уявити своє життя без комп’ютерних технологій, які є невід’ємною частиною не тільки повсякденного буття,а й освітнього процесу.
 На сьогоднішній день кожен школяр уміло оперує сучасними комп’ютерними технологіями, які становлять більший інтерес, аніж звичайні підручники та посібники. Перед сучасним учителем постає ряд дуже важливих завдань, які необхідно вирішити, щоб зробити навчальний процес цікавим, творчим та задовольнити всі потреби сучасного школяра. У зв’язку з цим відбуваються істотні зміни у процесі викладання всіх предметів, зокрема, це відзначилося на сучасному підході до навчання англійської мови із застосуванням сучасних інформаційних технологій.

Обласний педагогічний практикум слухачів курсів учителів української мови та літератури

Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи компетентностей Лілія Гриневич   Під таким гаслом пройшов обласний педагогічнийДетальніше

Рада методичного центру

7 березня 2019 року на базі Коломийського природничо-математичного ліцею відбулася рада методичного центру.

Завідувач РМЦ Стадник Світлана Степанівна підвела підсумки ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  підсумки курсової  підготовки за 2018 рік, завдання на 2019 рік та надала рекомендації щодо подальшої роботи в цьому напрямку.

Засіданння районного методичного об’єднання вчителів географії

  20 березня 2019 року на базі Загайпільської гімназії відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії з проблеми «Реалізація мотиваційного компонента на уроках та позакласній роботі з географії». Присутніх гостей привітав директор гімназії Богдан Піддубрівний. Він ознайомив гостей з історією навчального закладу, особливостями організації навчально-виховного процесу, перспективами розвитку та побажав плідної праці.

Навчальний семінар  учителів  математики

22 лютого 2019 року на базі Гвіздецького ліцею відбувся навчальний семінар учителів математики закладів загальної середньої освіти району «Компетентнісний підхід до організації навчання математики в умовах реформування української школи».

Засідання РМО вчителів предмета основи християнської етики

18 лютого 2019 року на базі Коломийського педагогічного коледжу відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів предмета основи християнської етики з проблеми «Християнське виховання в школі».

Cвято педагогічної творчості та таланту

Конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій в районі. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя, систематизувати надбання щоденної клопіткої праці, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.