Рада методичного центру

7 березня 2019 року на базі Коломийського природничо-математичного ліцею відбулася рада методичного центру.

Завідувач РМЦ Стадник Світлана Степанівна підвела підсумки ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  підсумки курсової  підготовки за 2018 рік, завдання на 2019 рік та надала рекомендації щодо подальшої роботи в цьому напрямку.

Заступникам директорів ЗЗСО  з навчально-виховної роботи та завідувачам ЗДО  було представлено  розвивальне середовище в Угорницькому, Струпківському, Торговицькому ДНЗ (методист РМЦ Савчук Оксана Іванівна)

Велику зацікавленість у присутніх викликала інформація про стан впровадження волонтерських гуртків з інформатики «Roboclub» у Воронському та Струпківському ліцеях (методист РМЦ Волощук Назар Мирославович.).

Виступ методиста РМЦ з початкової освіти Собчинської Надія Іллівна засвідчив про достатній рівень роботи з питання організації навчального середовища та навчально-виховного процесу в Новій українській школі в Ценявській , Старогвіздецькій гімназіях та Ковалівському ліцеї .

Розглядаючи питання «Про стан роботи шкільних бібліотек району»,  Уграк Віктор Васильович, методист РМЦ довів до відома заступників про забезпечення ЗЗСО підручниками та правила їх вибору на наступний навчальний рік.

До учасників методичної ради доведені інфораційно-методичні матеріали з питання «Підготовка і проведення ЗНО-2019» 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *