Педагогічний хакатон

   У сучасному світі неможливо уявити своє життя без комп’ютерних технологій, які є невід’ємною частиною не тільки повсякденного буття,а й освітнього процесу.
 На сьогоднішній день кожен школяр уміло оперує сучасними комп’ютерними технологіями, які становлять більший інтерес, аніж звичайні підручники та посібники. Перед сучасним учителем постає ряд дуже важливих завдань, які необхідно вирішити, щоб зробити навчальний процес цікавим, творчим та задовольнити всі потреби сучасного школяра. У зв’язку з цим відбуваються істотні зміни у процесі викладання всіх предметів, зокрема, це відзначилося на сучасному підході до навчання англійської мови із застосуванням сучасних інформаційних технологій.  

      В рамках тижня освітнього хакатону «Освітні технології: компетентнісний підхід у навчанні» на базі Коломийського педагогічного коледжу відбулося засідання  семінару-практикуму учителів іноземних мов на тему «Використання мультимедійних засобів навчання на уроках іноземної мови»  ознайомити вчителів з використанням лінгафонного кабінету та інтерактивної дошки на уроках іноземної мови

Метою семінару було вирішення таких  завдань:

  1. Трансформувати найновіші досягнення науки та передового педагогічного досвіду в практику роботи вчителя іноземної мови.
  2. Допомогти в освоєнні нових інтелектуальних інструментів, педагогічних та інформаційних технологій, впровадженні необхідних змін у навчально-виховний процес.
  3. Систематизувати знання учителів щодо використання мультимедійних засобів навчання на уроках іноземної мови
  4. Обговорити питання щодо підготовки учнів до ДПА та ЗНО.

Учитель англійської мови Отинійського ліцею Матковська Галина Ігорівна презентувала присутнім лінгафонний кабінет та розповіла про програму “NIBELUNG” , яка створена для перетворення комп’ютерного класу в інтерактивне мультимедійне середовище з розширеними можливостями – лінгафонну лабораторію.                          

Підводячи підсумки свого виступу Галина Ігорівна наголосила, що сучасний лінгафонний кабінет надасть учителям можливість іти в ногу з часом, вдосконалювати методику викладання, дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні. А ще – забезпечить нашим вихованцям впевнені перемоги на предметних олімпіадах з іноземних мов та успіхи в ЗНО.

     Переваги інтерактивної дошки на уроках іноземної мови презентувала лаборант кабінету НУШ Коломийського педагогічного коледжу Ольга Гаврилаш, яка зазначила, що використання інтерактивної дошки на уроках англійської мови дозволяє активно залучати учнів у навчальну діяльність, підвищує мотивацію навчання, стимулює творчу активність і сприяє розвитку особистості дитини, розширює можливості пред’явлення навчальної інформації, є найбільш ефективним і економним в часі, допомагає учням підготуватися до здачі тестів та іспитів.

      Учитель англійської мови Гвіздецького ліцею проінформувала учителів про основні вимоги щодо підготовки основних завдань на ДПА з іноземної мови та про джерела , з яких можна добирати матеріали.

       Настюк Л.І., учитель Загайпільської гімназії ознайомила учасників з новими словами , які були додані в англійському словнику у 2018 році.

На завершення вчителі обмінялися досвідом та підвели підсумки роботи семінару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *