Засіданння районного методичного об’єднання вчителів географії

  20 березня 2019 року на базі Загайпільської гімназії відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії з проблеми «Реалізація мотиваційного компонента на уроках та позакласній роботі з географії». Присутніх гостей привітав директор гімназії Богдан Піддубрівний. Він ознайомив гостей з історією навчального закладу, особливостями організації навчально-виховного процесу, перспективами розвитку та побажав плідної праці.

      Вчителі відвідали урок географії у 7 класі на тему: «Води суходолу. Річки Євразії» проведений вчителем Попович М.В. Урок був досить цікавий і насичений. Учитель продемонстрував високий професійний рівень. Наявність чіткого плану уроку-дослідження допомогла повністю реалізувати мету і завдання уроку.

 Учні Загайпільської гімназії , під керівництвом вчителя М.В.Попович, запросили присутніх  на позакласний захід на тему: «Усе життя у цій краплині, тож бережи її людино!». Усі присутні збережуть приємні враження від актуального і оригінального виступу, влучних та гострих висловлювань учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до певної екологічної проблеми.

   Методист РМЦ  Йосипенко Л.М. проаналізувала результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та результати участі вчителів в конкурсі «Вчитель року 2019» в номінації географія.

 Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали корисну інформацію і збагатили свій досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *