Психолого-педагогічний семінар на тему: «Профілактика булінгу в освітньому середовищі».

  12 червня 2019 року  завідувачем методичного центру управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Світланою Стадник було організовано психолого-педагогічний семінар для заступників керівників закладів загальної середньої освіти на тему: «Профілактика булінгу в освітньому середовищі». Семінар відбувся на базі МЦ управління освіти, молоді та спорту РДА за участю методиста обласного центру практичної психології та соціальної педагогіки Лілії Крикун.

  Лілія Вікторівна ознайомила слухачів із нормативно-правовою базою явища булінгу, з формами та соціальною структурою, стратегією поведінки дорослого при виявленні булінгу.

Лілія  Вікторівна зупинилась на тому, що обов’язок закладів освіти вживати заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу та забезпечувати створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *