З Днем працівників освіти!

  Шановні працівники освіти Коломийщини!

  Шановні ветерани педагогічної ниви!
   Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
  Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.
  Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.
  Щиросердно бажаємо вам міцного здоров’я і миру, а ще – наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння, солідарності та єдності у діях по захисту прав та інтересів освітян, злагоди і віри у щасливий завтрашній день. Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а щоденно. 

З повагою

президія Коломийської районної організації профспілки

працівників освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *