Нарада директорів ЗЗСО Коломийського району

  11 грудня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Коломийського району, на якій були присутні: заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олег Дем’янюк, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Євгенія Ільків, заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леся П’ятничанська, завідувач районного методичного центру Світлана Стадник, працівники районного методичного центру відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Коломийському районі, а також керівники, заступники керівників закладів освіти, кухарі та підприємці, які надають послуги з організації харчування в закладах освіти Коломийського району.
  Під час засідання було обговорено ряд актуальних питань. Стосувалися вони організації забезпечення пожежної безпеки, організації харчування в закладах освіти відповідно до чинного законодавства, обліку дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку, щоденного моніторингу відвідування учнів закладів освіти, виконавчої дисципліни керівників закладів освіти, подальшого навчання випускників 9-х та 11-х класів, спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти, а також реєстрації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році.
Одним з першочергових завдань органів державної виконавчої влади, та керівного складу системи освіти Коломийського району – є організація збалансованого харчування дітей в навчальних закладах освіти району. Адже від того, як харчуються діти, залежить стан їхнього здоров’я. Сучасне навчання у школі вимагає високого розумового та фізичного навантаження й супроводжується значними енерговитратами. Харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах району організовано на виконання статті 25 Закону України «Про освіту», пункту 3 статті 32 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства».
Загальне керівництво і персональна відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства з питань організації харчування покладено на керівників навчальних закладів відповідно до статуту навчального закладу, та посадових обов’язків керівника.
  Також обговорювалося питання щодо дотримання регіональної програми: «Дітям Прикарпаття, якісне харчування», та впровадження нової системи контролю НАССР, яка містить аналіз ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників, які виникають в процесі виготовлення продукції.
  Доповідали: Дем’янюк О.М., Михайлишин Л.І., П’ятничанська Л.М., Ільків Є.Ю., Гаєвий І.С., Квік О.Д., Тарантюк С.І., Стадник С.С., Волощук Н.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *