Співпраця Кілійщини і Коломийщини розвивається

У серпні 2020 року делегація  членів профспілки Лісківської гімназії Коршівської ОТГ Івано- Франківської області завітала до своїх колег у Лісківський ліцей Кілійської ОТГ Одеської області.  Це вже друга зустріч з колегами, в якій  на цей раз брав участь  майже весь педагогічний колектив  на чолі з директором.

Радо нас зустріла директорка ліцею Ганна Лупонос. Провела екскурсію закладом, познайомила з колективом. Завітала на зустріч і виконуюча обов´язки старости по Лісківському старостинському округу Іванова Г.І., яка  подарувала нам цілий кошик місцевих фруктових смаколиків. В свою чергу ми привезли  привітання з Івано-Франківщини, яка багата своїми традиціями та святами. Василь Іванович вручив  старості та директорці школи грамоти та сувеніри.

Кожен педагог отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі і переконався, що Лісківська гімназія  завжди відкрита для плідної співпраці з колегами. Результатом зустрічі стануть справи, які зміцнять нашу дружбу.

Дякуємо колегам з Одещини за теплу і душевну зустріч, щире спілкування.Також висловлюємо подяку за допомогу та підтримку в організації зустрічі  голові районної профспілкової організації освітян Олені Бакай.

Голова ПК Лісківської гімназії Ірина Свістяк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *