Спілчани Струпківського ліцею побували в Солотвино

Манить красою  моя Україна. Зачаровує і приваблює. І саме тому для педагогів Струпківського ліцею вже стало традицією мандрувати і пізнавати свій рідний край. 26 серпня нас зустріло курортне Солотвино і просторий відпочинковий комплекс «Соляний кристал».

Селище Солотвино розташоване на правому березі річки Тиса, у передгір’ї Карпат між гірськими хребтами Салаван та Магура на висоті 200-300 м над рівнем моря.

Вода соляних озер Солотвино за своїми лікувальними властивостями аналогічна водам Мертвого моря. . Вода у цих озерах дуже солена (30-32 г/л) і корисна для лікування хвороб нервової системи, радикулітів, плевритів, артритів, захворювань шкіри. Місцеві грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, залишкових явищах флебітів, тромбофлебітів, органів руху, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу тощо.

Крім того, учителі побували у  знаменитих  соляних шахтах. Туди з’їжджаються лікуватися від астми, туберкульозу й інших захворювань дихальних шляхів. На основі Української алергологічної клініки лікують бронхіти, астму, алергію за допомогою тепло- й електролікування, питної терапії, масажу. Крім цього в лікуванні застосовується спелеотерапія (використання мікроклімату соляної шахти на глибині 300 м).

Учителі мали можливість  оздоровитись фізично, набратися сил та енергії для подальшої праці на педагогічній ниві.  Море позитивних емоцій та приємних вражень від краси природи та місцевого колориту  надовго залишаться у пам’яті  педагогів.

Голова ПК Світлана Пасічняк

One Reply to “Спілчани Струпківського ліцею побували в Солотвино”

  1. ___123___Спілчани Струпківського ліцею побували в Солотвино – Відділ освіти Коломийської районної державної адміністрації___123___

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *