Відзначення Дня працівників освіти.

Він — учитель за покликанням; його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його поживою; воно нероздільно зв’язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стає у нього вільним мистецтвом, і він на всіх своїх учнів накладає печать свого духу! Як він знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться.

А. Дістєрвег

 

02 жовтня 2020 року біля статуї Матері Божої на подвір’ї Коломийської районної державної адміністрації урочисто відзначили День працівників освіти.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток Коломийщини та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено почесною відзнакою Коломийського району – медаллю голови Коломийської районної ради та голови районної державної адміністрації  «За заслуги перед Коломийщиною» Боднарук Оксану Віталіївну – директора Ковалівського ліцею та Процак Ольгу Михайлівну – вчителя трудового навчання Отинійського ліцею. 21 працівника освіти нагороджено грамотами Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради, 17 педагогів отримали грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *