Розвиток мережі дошкільних закладів

Організація дошкільної освіти у Коломийському районі здійснюється відповідно до Державної національної програми “Освіта” (Україна ХХІ століття), законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про охорону дитинства”, районної підпрограми розвитку системи  дошкільної освіти Коломийського району на 2016-2023 роки. 

Відповідно до освітніх запитів змінюється мережа закладів дошкільної освіти: збільшується їх кількість, відкриваються дошкільні підрозділи при закладах загальної середньої освіти.

У 2017р. збільшилась мережа закладів дошкільної освіти на 1 заклад (2 групи, 40 дітей) – відкрито Шепарівцівський заклад дошкільної освіти.

У січні 2018 року додатково створено 40 місць для дітей дошкільного віку шляхом відкриття дошкільного підрозділу при Виноградському навчально-виховному комплексі.

На кінець 2018 року в районі сформована мережа закладів дошкільної освіти (далі ЗДО), яка становить 18 ЗДО та 6 дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на 66 груп, в яких виховується 1590 дітей, що на 1 заклад, 40 дітей більше в порівнянні з 2017 роком.

З метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи з фізичного виховання, активізації діяльності керівників закладів дошкільної освіти, підвищення якості освітнього процесу з фізичного виховання Отинійський дошкільний навчальний заклад «Веселка» зайняв ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах дошкільної освіти.